Ubezpieczenie dla Ciebie

Ubezpieczenie dla firmy

Ubezpieczenie dla Ciebie:

życie & zdrowie

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie? Być może. Na polisę ubezpieczeniową możesz liczyć zawsze. Koszty leczenia, pomoc po wypadku czy wsparcie finansowe dla Twoich bliskich to tylko wybrane korzyści płynące z polisy ubezpieczeniowej na życie. Porozmawiajmy o tym!

dom & mieszkanie

Przytulne mieszkanie czy szeregowiec za miastem? Niezależnie od tego, jaki jest Twój dom, ubezpieczę go od niefortunnych zdarzeń takich jak zbita szyba, zalanie czy kradzież z włamaniem. Zajmę się także ubezpieczeniem nieruchomości pod kredyt.

podróż

Złamana noga w czasie szaleństw na stoku czy zagubiony bagaż w wymarzonej podróży – to z całą pewnością nie są miłe wspomnienia z wakacji. Ubezpieczenie turystyczne nie uchroni Cię przed nimi, ale zapewni poczucie bezpieczeństwa, sprawną pomoc i finanse, które pomogą Ci stanąć na nogi.

emerytura

Wyobraź sobie emeryturę, która pozwoli Ci spokojnie funkcjonować. Wypłacana zawsze na czas, w satysfakcjonującej kwocie. Zbyt piękne, by było prawdziwe? Wcale nie! Pokażę Ci elastyczne rozwiązania, dzięki którym oszczędzisz na wyższą emeryturę i jednocześnie zabezpieczysz swoich najbliższych.

szkoła

Życie szkolne bywa burzliwe. Co jeśli Twojemu dziecku przytrafi się złamanie nogi czy wybicie zęba, o innych zdarzeniach nie wspominając? Dobre ubezpieczenie pokryje koszty leczenia, sprzętu ortopedycznego, a nawet korepetycji. Polisa obejmuje również zajęcia pozaszkolne, dom i każde inne miejsce na świecie. Zapytaj o szczegóły.

samochód

Próbowałeś kiedyś samodzielnie zająć się ubezpieczeniem swojego samochodu? Nie jest to łatwe zadanie. OC, AC, NNW i cały szereg dodatkowych opcji (szyby, opony, a nawet elektronika w podróży) – można się w tym pogubić. Przygotuję dla Ciebie polisę w 100% dopasowaną do Twoich potrzeb.

Ubezpieczenie dla firmy:

grupowe na życie

Czy wiesz, że nawet jeśli prowadzisz 2-osobową firmę, możesz zostać objęty ubezpieczeniem grupowym na życie? Pomogę Ci się odnaleźć wśród licznych opcji ubezpieczeń firmowych, które obejmą ochroną Ciebie i Twoich pracowników, również w przypadku zachorowania na Covid-19.

dla pracowników

Zawał w pracy, poparzenie czy nieszczęśliwy wypadek w czasie wyjazdu służbowego – nikt, kto prowadzi firmę, nie chciałby się zmierzyć z takimi zdarzeniami. Warto jednak zabezpieczyć się na każdy scenariusz. Jeśli zatrudniasz pracowników, pomogę Ci znaleźć optymalną ochronę na trudne sytuacje.

majątkowe

Bez formalności, szacowania majątku i innych niedogodności, ubezpieczę Twoją firmę od zdarzeń losowych, kradzieży z włamaniem, odpowiedzialności cywilnej, a nawet śmierci na skutek nieszczęśliwego wypadku. Duża ilość dodatkowych klauzul i elastyczny zakres pomogą mi dobrać ubezpieczenie w 100% dopasowane do Twojej działalności.

OC

Bywa, że w biznesie nie wszystko wychodzi tak, jakbyśmy chcieli. Ubezpieczenie OC pozwoli Ci zabezpieczyć się na wypadek roszczeń kontrahentów wynikających m.in. ze szkód wyrządzonych przez usługę lub produkt, deliktu czy zbiegu odpowiedzialności. Porozmawiajmy o dostępnych opcjach.

3 rzeczy, które mogą Cię zaskoczyć

Pytania - wątpliwości ?

Zadzwoń, napisz - umów się na spotkanie